Hakkımızda - Has Ankara Kauçuk

hakkimizda

Hakkımızda - Has Ankara Kauçuk

Biz Kimiz?

Kauçuk ve plastik alanında ülkemizin ihtiyacını yerli üretim ile karşılamak amacı ile kurulan firmamız 30 yılı aşkın bilgi, birikim ve tecrübe ile oluşan müşteri memnuniyeti, uzman kadrosu ile istediğiniz özellikte ve adette seri imalat yapmaktadır. Üretim imalat aşamasından son kullanıcıya teslim edilene kadar kalite kontrol sürecini kendisine prensip edinmiş olan firmamız, Avrupa standartlarında üretim yapmakta ve birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Üretim imalat aşamasından son kullanıcıya teslim edilene kadar kalite kontrol sürecini kendisine prensip edinmiş olan firmamız, Avrupa standartlarında üretim yapmakta ve birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. Üretimini yaptığımız tüm kauçuk ürünlerine "Ürünler" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz

Öncelikle Türkiye'de daha sonra küresel çapta, kauçuk ve plastik ürün ihtiyaçlarına yönelik üretim yapan; imalat sektöründe ve yönetim anlayışında lider bir firma olabilmektir.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaçlarına uygun ürünler ile en yüksek kalite standartlarında ve zamanında teslim eden, sorumluluk bilinci ile detaylara dikkat eden, aldığı hizmet ve üründen memnuniyet oranı yüksek, marka sadakati yüksek bir müşteri kitlesi yaratmaktır.

ankara kauçuk firması vizyon ve misyonu